Strefa Karbusia

Szanowni Państwo, Drogie Dzieci,
po raz pierwszy w historii Bogatyńskich Dni Węgla i Energii Karbonalia udało nam się zorganizować specjalna strefę dla naszych najmłodszych milusińskich. Dzieci z terenu naszego Miasta i Gminy będą mogły korzystać z urządzeń znajdujących się w „Strefie Karbusia” bezpłatnie i bez ograniczeń. Niezwykle cieszy mnie ten fakt, że ograniczenia finansowe nie dotkną najmłodszych Mieszkańców naszej Gminy i będą one mogły w pełni cieszyć się zabawą i satysfakcją jaką dadzą im urządzenia w „Strefie Karbusia”. To jeden z elementów innowacyjnych podczas Karbonaliów, ale z całą stanowczością stwierdzam, że nie ostatni. Wszelkie działania podjęte podczas organizacji Bogatyńskich Dni Węgla i Energii Karbonalia 2018 mają na celu zapewnienie dobrej, wspaniałej i niezapomnianej zabawy, czego Państwu i Państwa Pociechom życzę”

Andrzej Grzmielewicz
Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia